VSIA "Bulduru Dārzkopības vidusskola" aicina

12.04.2016.

VSIA "Bulduru Dārzkopības vidusskola" aicina visus interesentus pieteikties pieaugušo apmācības kursiem FLORISTIKAS PAMATKURSS (iesācējiem -sākums 22.aprīlī) un FLORISTIKAS PAPILDKURSS (zinātājiem - sākums 29.aprīlī)!


Sīkāka informācija pielikumā un mājas lapā www.bulduri.lv

Laiks:
Nodarbības plānotas katru otro piektdienu no plkst.9.00 - 16.00.
Vienas nodarbības ilgums - 8 akadēmiskās stundas.
Pusdienas pārtraukums ir plānota 1 stunda atbilstoši nodarbību grafikam / ir iespēja paēst pusdienas VSIA "Bulduru Dārzkopība vidusskola" ēdnīcā, kā arī netālu, 5 min. gājumā, atrodas lielveikali "RIMI Lielupe", "Maxima", "Hesburger", kafejnīca "Trio"/.


Vieta:

VSIA Bulduru Dārzkopības vidusskola, Jūrmala, LV 2010, Bulduri, Viestura iela 6.


Pieteikšanās:

Pieteikšanās elektroniski uz norādīto e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , uzrādot šādu informāciju:
vārds, uzvārds, telefona Nr., e-pasta adrese (lai varētu nosūtīt kursu programmu, materiālu sarakstu un rēķina rekvizītus) vai pa tālruni 26660080 (zvanīt darba dienās laika posmā no 10.00-15.00)


Kursu maksa:

12 euro (materiāli nav iekļauti cenā) par nodarbību, ar nosacījumu, ka tiek apgūts pilns apmācību kurss. 18 euro par nodarbību, ja tiek apmeklēta atsevišķa nodarbība kursu ietvaros.

Tikai pēc 10-12 pieteikumu saņemšanas un to apstiprināšanas tiks atvērta apmācību programmu grupa un uzsāktas nodarbības.


Informēju, ka sadarbībā ar Bulduru Dārzkopības skolas attīstības Biedrību notiek darbs pie Profesionālās pilnveides kursu izstrādes un tiks piedāvāti arī 1 dienas, 2-3 dienu un padziļinātie kursi (teorija + labās prakses piemēri + praktiskās nodarbības). Detalizētāka informācija sekos.


Ar cieņu,

Gita Prīberga

VSIA "Bulduru Dārzkopības vidusskola" izglītības metodiķe

t.26660080

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

BIEDRIEM