Ideju konkurss "Līdumu karjera pastaigas takas un atpūtas vietu izveides koncepcija"

03.08.2016.

Olaines novada pašvaldība izsludina atklātu ideju konkursu "Līdumu karjera pastaigas takas un atpūtas vietu izveides koncepcija" un līdz pat 15. septembrim aicina iesniegt skices, kā Līdumu karjera teritoriju padarīt pievilcīgāku tās apmeklētājiem.

Skiču konkursa mērķis ir iegūt konceptuāli atbilstošāko, labāko un oriģinālāko ideju, kas ietvertu racionālus, drošus un praktiskus risinājumus ar daudzfunkcionālām atpūtas un izklaides iespējām teritorijā, ievērojot vides pieejamības prasības, visus esošo problēmsituāciju aspektus un elementus karjera teritorijā kopumā, kā arī ienesot karjera teritorijā jaunas attīstības vēsmas, kas veicinātu iedzīvotāju, tūristu un citu interesentu vēlmi uzturēties un atpūsties Līdumu karjera teritorijā.

Konkursā var piedalīties fiziskās un juridiskās personas, kā arī personu apvienības (grupas).
Izstrādātās skices jāiesniedz klātienē līdz 2016. gada 15. septembra plkst. 12.00 Olaines novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā Zemgales ielā 33, Olainē, vai nosūtot pa pastu uz adresi: Olaines novada pašvaldība, Zemgales iela 33, Olaine, Olaines novads, LV-2114.

 

Informācija Olaines novada pašvaldības mājas lapā - http://www.olaine.lv/jaunumi/olaines-novada-pasvaldiba-izsludina-konkursu4650

 

Ar cieņu,

Elīna Grūba - Kazanska

Olaines novada pašvaldības

Projektu vadītāja

 

Adrese: Zemgales iela 33, Olaine, Olaines novads, LV-2114, Latvija

Tālrunis: +371 67 146 030, mob. tālrunis: +371 29530377

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Web: olaine.lv

BIEDRIEM