LAAB aptauja

13.01.2017.

Atzīmējot LAAB 20. gadu jubileju esam jauna ceļā priekšā, kur ainavu arhitektam un dārzniekam, šodien darba tirgus apstākļos jāiegūst pilnvērtīgas tiesības un arī atbildība, ka nozares speciālistam. Redzam mūsu organizāciju, kā profesionālo organizāciju, kas cīnās par mūsu kopīgām interesēm, piedaloties likumdošanas un normatīvo aktu bāzes veidošanā, stiprinot sertifikāciju un ceļot ārtelpas projektēšanas, ierīkošanas un kopšanas kvalitāti kopumā, ka arī, uzturot dialogu ar pašvaldībām, valsts institūcijām un sabiedrību. Kā pirmo soli esam iecerējuši precizēt mūsu organizācijas statusu, kas nemainīgi reģistrā būs kā "biedrība", bet nosaukums - Apvienība? Savienība? Asociācija? Galvenās atšķirības skar juridisko un fizisko personu dalību, ko jebkura gadījumā var atsevišķi atrunāt statūtos.

Līdz ar jauna statusa iegūšanu saskatām arī jaunas organizācijas identitātes veidošanu, par ko esam uzsākuši pārrunas ar dizaineriem. Šim nolūkam līdzekļus aicināsim ziedot.

Mūsu tuvāko nozaru organizācijas: Biedrība "Latvijas Arhitektu savienība" (LAS); Biedrība "Latvijas Būvinženieru savienība"; Biedrība "Latvijas Dizaineru savienība"; Latvijas Kokkopju Arboristu biedrība.

Galīgā lēmuma pieņemšana notiks kopsapulcē, bet tagad vēlamies saskatīt virzienu un biedru viedokli.

 

Lūdzam izteikt savu viedokli: www.visidati.lv/aptauja/1243439467/

 

LAAB valde

BIEDRIEM