LAAB biedru 31.kopsapulce «Laiks un Ainava»

13.02.2017.

Latvijas Ainavu arhitektūras biedrības valde sveic Jūs Jaunajā 2017.gadā, vēlot Jaunajā īstenot Vecajā gadā nepagūto, atrast un apgūt atkal ko jaunu, par ko sapņot un, ko piepildīt!

Tā kā ne tikai gada kalendārā, bet arī darbu vilnī šķiram jaunu lapaspusi, strauji tuvojas ikgadējā mūsu biedrības biedru kopsapulce - nu jau 31.
Informējam Jūs, ka LAAB valde 2016.gada nogalē ir vienojusies un nu pieņēmusi galīgo lēmumu par 31.kopsapulces norises datumu un vietu:

Tiekamies, LAAB biedru 31.kopsapulcē «Laiks un Ainava» 2017.gada 3.martā Valdekas pilī, Rīgas iela 22, Jelgavā. Programmas kopsavilkumu skatīt pielikumā.

Programmas saturā, kontekstā ar kopsapulces tematu «Laiks un Ainava», atvēlēta vieta Biedru 20x20 (7min) formāta prezentācijām - pieredzes / pārdomu / ideju / ieceru / sasniegumu / utt. (foto) stāstiem. Tādēļ jau tagad aicinām apdomāt un n e s t e i d z ī g i atlasīt stāstam kādus fotoattēlus, lai tad, kad drīzumā aicināsim Jūs pieteikt savu stāstu tēmas, ir jau kas padomā. Šāda dalīšanās pieredzes stāstos nav tikai interesants piedzīvojums, bet veids, kā mums visiem savstarpēji pilnveidoties, vienam otru iedvesmot, jo katram zināms - dalīta sāpe mazāka, bet dalīti prieki vismaz divkārt lielāki!

Uz tikšanos!
Jūsu, LAAB valde

BIEDRIEM