Metu konkurss: "Salaspils pilsētas centrālās daļas ar administratīvajām un kultūras iestādēm satiksmes infrastruktūras rekonstrukcija, pilsētas galvenā laukuma izveide un labiekārtojums"

28.11.2017.

Salaspils novada pašvaldība izsludinājusi metu konkursu: "Salaspils pilsētas centrālās daļas ar administratīvajām un kultūras iestādēm satiksmes infrastruktūras rekonstrukcija, pilsētas galvenā laukuma izveide un labiekārtojums".

Metu konkursa mērķis ir rast labāko risinājumu pilsētas centrālās daļas turpmākai attīstībai - uzlabot Salaspils pilsētvidi, izveidojot laikmetīgu un funkcionāli ērtu Salaspils novada administratīvo centru ar reprezentatīvu pilsētas galveno laukumu.

Salaspils novads un pilsēta strauji attīstās, līdz ar to nepieciešams uzlabot satiksmes organizācijas risinājumus ielās un krustojumos, radot drošu, universāli lietojamu pilsētas publisko ārtelpu ar gājēju kustības prioritāti un attīstītu velo infrastruktūru.

Metu konkursa uzdevumos ietilpst arī pilsētvides ainavas koncepcijas izstrāde, kas nodrošinātu kvalitatīvus un ilgmūžīgus stādījumu risinājumus, ūdenstilpņu krastmalu izmantošanu un iekļaušanos ainavā, kā arī ilgtspējīgu lietusūdeņu apsaimniekošanas risinājumu ieviešanu.

Visa informācija pieejama Salaspils novada mājas lapā: http://www.salaspils.lv/parvalde/publiskais-iepirkums/674

Konkursa balvu fonds ir 15 000 eiro, no kuriem pirmās vietas ieguvējs saņems 7 000 (septiņus tūkstošus) eiro, otrās vietas - 4 000 (četrus tūkstošus) eiro, bet trešās vietas ieguvējs balvā saņems 2 000 (divus tūkstošus) eiro. Būs arī divas veicināšanas balvas 1 000 (viens tūkstotis) eiro apmērā. Par metu konkursa dalībnieku var būt jebkura juridiska vai fiziska persona vai to grupas, dalībnieku kvalifikācijai speciālas prasības netiek izvirzītas.

Konkursa darbus jāiesniedz līdz 26.02.2018. plkst. 17:00, Salaspils novada domē, Līvzemes ielā 8, Salaspilī, LV-2169

Kontaktpersona: Daiga Veinberga, t. 29277448, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

BIEDRIEM