Latvijas Universitātes 76.zinātniskā konference

30.11.2017.

Ir sākusies Latvijas Universitātes gadskārtējās zinātniskās konferences dalības - ziņojumu pieteikšana ikgadējai konferencei.

Aicinām pieteikt mutisko referātu un/vai stenda referātu tēmas apakšsekcijās -

"Vietu plānošana un attīstība", kas plānota 2018.gada 1.februārī plkst. 10:00 (mutiskie referāti, stenda referāti), LU Dabaszinātņu centrā, Rīgā, Jelgavas ielā 1.

"Telpiskā plānošana un attīstība", kas plānota 2018.gada 2.februārī plkst. 10:00 (mutiskie referāti, stenda referāti) LU Dabaszinātņu centrā, Rīgā, Jelgavas ielā 1.

Tēmas iesniegšanas termiņš ir 2017.gada 13.decembris (lūdzu, iesniegt to elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , pieteikuma veidlapa - pielikumā Nr.2.
Referātu kopsavilkumus būs iespējams publicēt konferencei veltītā digitālā tēžu krājumā "Ģeogrāfija, ģeoloģija, vides zinātne". Kopsavilkuma (max - 2 lpp.) iesniegšanas termiņš ir 2018.gada 10.janvāris, tos iesniedzot apakšsekcijas vadībai ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ) un nosūtot Inetai Grīnei uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu (prasības referāta kopsavilkuma noformēšanai skat. pielik. Nr. 3).


Pielikumā:
1. Uzaicinājums
2. Pieteikuma anketa
3. Prasības referāta noformēšanai

BIEDRIEM