Sertifikācija

Sakarā ar lielo būvniecības tempu pieaugumu, radies milzīgs pieprasījums pēc labiekārtotas vides. Bez jau izsenais zināmajām divām akreditētajām mācību iestādēm: Bulduru Dārzkopības vidusskolas un Lauksaimniecības universitātes, kas sagatavo dažādu līmeņu ainavu speciālistus, radušās vēl citas mācību iestādes un dažādi kursi, kur top vairāk vai mazāk zinoši speciālisti, kuriem izsniegti dažādi teorētisko zināšanu apguvi apliecinoši diplomi, apliecības, sertifikāti. Visi šie dokumenti ir ļoti nelīdzvētīgi pēc mācībās iegūto zināšanu apjoma. Strauja projektēšanas un vispārējo labiekārtošanas darbu kvalitātes krišanās, bieži vērojama absolūta nekompetence.

Latvijas Ainavu arhitektūras biedrība uzskata par savu pienākumu izvirzīt profesionālās kvalifikācijas novērtēšanas kritērijus atbilstoši šodienas prasībām, valsts apstiprinātiem akreditētu mācību iestāžu izglītības standartiem un Eiropas praksei.


Mūsu izdotais sertifikāts ir garants pasūtītājam, ka izvēlētais darbu veicējs ir ar labām teorētiskajām zināšanām un prot tās perfekti pielietot praksē. Tas ir garants arī katram sertifikāta īpašniekam, jo LAAB apliecinātā profesionālā kvalifikācija izvirzīs viņu jebkurā konkursā augstākā līmenī un ļaus pretendēt uz augstāku darba materiālo novērtējumu.

Iegūt sertifikātu var jebkurš Latvijā praktizējošs speciālists, kurš ar savu padarīto darbu un vispārējām zināšanām sekmīgi pierāda ekspertu komisijai, ka ir sava darba profesionālis.

 

Sertifikācijas eksāmenu komisijas sēde plānota maija otrajā nedēļā (7-11.maijs), pieteikumus sertificēšanai iesūtīt līdz 9. aprīlim uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lūgums laikus gatavoties un pieteikties LAAB SI abministratorei Evitai Zavadskai (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr.: +371 26145121)!

Ja ir vairāk par 3 interesentiem, iespējams organizēt ārpuskārtas sertificēšanas komisijas, individuāli sazinoties ar LAAB SI administratori Evitu Zavadsku.

BIEDRIEM